Dumlupınar Caddesi, Görükle/Nilüfer/BURSA

Çalışma Saatleri – Hafta İçi 10:00-22:00 / Cumartesi 12:00-20:00 / Pazar Günü Mesaimiz Yoktur.

Telefon Numaralarımız: 0539 832 35 32 – 0551 150 71 94

Sıkça Sorulan Sorular

Bize Sıklıkla İletilen Sorular Bu Bölümdedir.

Hit sağlanırken Bot yazılım kullanıyor mu?

Nirvana tarafından sağlanan hit hizmeti sayfasından satın aldığınız tüm hitler %100 gerçek kullanıcıların sitenizi ziyaret etmesi ile gerçekleştirilir. Bot yazılım kesinlikle kullanılmamaktadır.

Neden Organik Hit satın almalıyım?

Bir web sitesinin arama motoru sonuç sıralamalarında üst sıralarda çıkabilmesi için tamamlanması gereken birçok SEO kriteri bulunmaktadır. Her arama motorunun sıralama algoritması ve kriterleri birbirinden farklıdır. Fakat siteye yönelen organik trafik miktarı tüm arama motorları için ortak kriterdir. Kısaca bir web sitesi ne kadar çok hit alıyorsa o kadar popüler demektir ve sonuç sıralamalarında üst sıralarda bulunur.

Arama motorlarına ücretli reklam veriyorum. Neden Organik Hit satın alayım?

Arama motorlarına verilen reklamların istenen anahtar kelimelerin popülerliğine göre artan birim ücretleri bulunmaktadır. Genellikle pahalı bir seçenektir. Organik Hit ise ücretli reklamlara göre çok daha ucuzdur. Alınan hit nispetinde hızlı ve doğal olarak üst sıralarda bulunmayı sağlar. Ayrıca arama motorlarına verilen ücretli reklamlarda da rakiplerin verdiği reklamların üzerinde çıkabilmek için sitenin popülerliğinin rakiplerden yüksek olması gerekmektedir. Aksi taktirde daha fazla trafik alan rakip web sitesi ödemeli reklamlarda daha üstte çıkacaktır.

Satın aldığım Organik Hit'in siteme yönlendiğini nasıl görebilirim?
Google Analytics, Yandex Metrica ve diğer analiz araçlarından sitenize yönelen trafiği anlık olarak detayları ile görüntüleyebilirsiniz.
Siteden nasıl Organik Hit satın alabilirim?
Nirvana Dijital sitesinden çok kolay şekilde Organik Hit satın alınabilir. Menü çubuğundan “Organik Hit Satın Al” butonuna tıklayarak paketler görüntülenebilir. İstenen paket seçilip “Satın Al” butonuna tıklayarak

Mail Gönderin